Teknoloji Sayesinde Kalite

Ayrıntılı üretim standartlarımızın, en modern Micro Piezo® inkjet teknolojisinin, Epson DURABrite Ultra Mürekkeplerinin ve baskı teknolojisi alanındaki onlarca yıllık deneyimin birleşimi, inkjet baskı çözümlerimizin kusursuz bir kalitede olmasını garanti eder.

Epson DURABrite Ultra Mürekkebi

Kağıdın yüzeyine oturan ve mürekkebin reçine kapsülleri sayesinde ışığa, suya, neme ve ozona karşı oldukça dayanıklı olan pigment mürekkebimizle baskılar aşınmaya karşı çok daha dayanıklı hale gelir.

Epson Micro Piezo® Teknolojisi

Epson Micro Piezo® inkjet yazıcılar mürekkebi, ısıtma yerine elektrik yükleri kullanarak verir, bu da damla boyutu ve yeri konusunda hassas kontrol sağlar. 3 pikolitreye kadar küçüklükte damlalarla, kalite ve netlik önemli derecede iyileştirilir. Bu sistem ayrıca baskı kafasının yazıcının kullanım ömrünün sonuna kadar kullanılabilmesi sayesinde maliyetleri de düşürür.

Epson Otomatik Mürekkep Algılama (AID)

Epson’un AID teknolojisi, baskı kafasının yanında bulunan ve baskı nozülünün tıkanıp tıkanmadığını belirlemek için her bir mürekkep damlasından gelen elektrik yükünü sayan bir sensör kullanır. Bir sorun algılanması durumunda, yazıcı otomatik olarak bir temizleme döngüsü başlatır ve birkaç saniye içinde yazıcı tekrar baskı yapmaya hazır hale gelir, bu da basılı etiketlerin üzerindeki barkodlar ve renk kodları gibi kritik unsurlar konusunda maksimum doğruluk sağlar.

Epson Inkjet Teknolojisi

Bir cevap yazın